SPOTKANIE OAZY DZIECI BOŻYCH
OGNISKO … WITAJCIE WAKACJE …    16 czerwca odbyło się ostatnie spotkanie Oazy Dzieci Bożych w roku szkolnym 2017 / 2018.  Rozpoczęło się tradycyjnie wspólną modlitwą, po której ks. Jan podsumował całoroczne spotkania Oazy. Oglądnięto filmik „Przeżyjmy to jeszcze raz”, podczas którego mogliśmy przypomnieć sobie, co działo się w trakcie spotkań oazowych. Piękne wspomnienia oglądaliśmy z uśmiechami na twarzy. Ks. Jan podziękował także animatorkom za ich całoroczną pracę i zaangażowanie na rzecz dzieci z Witowskiej Parafii. To dzięki wspólnej pracy można było zrobić tyle dobrego dla najmłodszych z naszej miejscowości.
Następnie miało miejsce ognisko na Bacówce. Pieczone kiełbaski, oscypki, „gady” oraz pyszne słodkości i gorąca herbatka smakowała wszystkim. Dzieci świetnie się bawiły przy ognisku. Wspominały różne momenty ze spotkań oazowych. Mówiły, że teraz czekają już tylko na wakacje.  A po nich na kolejne spotkania Oazy Dzieci Bożych.Życzymy wypoczynku, radości i zachwytu pięknem stworzonego świata.
Salezjanie