OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE

   
 Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego - 21.04.2019 r.
    

OGŁOSZENIA
     

•    Drodzy Parafianie! Przeżywając radosną tajemnicę paschalną Zmartwychwstania Chrystusa, życzymy Wam Bożej  radości i pokoju. Niech Chrystus zmartwychwstały obdarzy Was i Wasze rodziny miłością, szczęściem i zdrowiem. Radosne Alleluja śpiewajmy z wiarą i nadzieją w zwycięstwo dobra nad złem, życia nad śmiercią, bo Chrystus jest naszą ostoją. Chrystus, który pierwszy pokonał śmierć niech Was ob-darzy wszelkim dobrem i nieustannie Wam błogosławi.

•    Jutro Poniedziałek Wielkanocny – Msze święte będą odprawiane tak, jak w niedzielę. Jest to dzień, w którym w naszych świątyniach składamy ofiary na potrzeby Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.  
 
•    Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do ciemnicy i Bożego Grobu. Serdeczne podziękowanie kierujemy także do tych, którzy przyczynili się do przygotowania naszej świątyni na przeżywanie liturgii Triduum Paschalnego: siostrze Bożenie i panu Jackowi za przy-gotowanie Ciemnicy, Bożego Grobu i dekoracji, służbie liturgicznej, młodzieży i dzieciom za czuwanie modlitewne w Wielki Piątek, kapłanom za posługę w konfesjonale, prowadzenie liturgii i głoszone Słowo Boże. Dziękujemy Ochotniczej Straży Pożarnej za czuwanie przy Grobie Chrystusa, orkiestrze, kapeli góralskiej, Związkowi Podhalan i pocztom sztandarowym i wam, drodzy Parafianie, dziękujemy za obecność w czasie adoracji i modlitewnym spotkaniu w Kościele. Niech Zmartwychwstały Chrystus obficie obdarzy was swoimi łaskami.  


•    W przyszłą niedzielę przypada niedziela Bożego Miłosierdzia.  

•    W minionym tygodniu złożyli ofiary na kwiaty i sprzątali kościół: mieszkańcy Dzianisza Zagród. Dziękujemy za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Bóg zapłać. W tym tygodniu do sprzątania kościoła w sobotę mieszkańców Witowa od nr. 141 do 150.  

OGŁOSZENIA ZEWNĘTRZNE

•    Wójt Gminy Kościelisko zaprasza mieszkańców na spotkanie informacyjne dotyczące dofinansowania do demontażu, odbioru i unieszkodliwienia wyrobów budowlanych zawierających azbest w dniu 24 kwietnia 2019 ( środa) w Szkole Pod-stawowej w Witowie o g. 17.00.

 


Joomla templates by a4joomla