XXXIII Niedziela Zwykła – 19.11.2017 r.

W liturgii w tym tygodniu przypada:

W poniedziałek  – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego

W wtorek – wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny

W środę  – wspomnienie św. Cecylii

W piątek – wspomnienie św. Męczenników Wietnamskich

W przyszłą niedzielę – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

Informacje:

•    Za zmarłych polecanych w wypominkach modlimy się przez cały miesiąc listopad w dni powszednie o g. 17.00, a w niedziele o g. 17.30. Serdecznie dziękujemy za ofiary składane przy wypominkach.

•    Rodzina Mateusza Piechowskiego pragnie serdecznie podziękować wielu anonimowym osobom, które okazały wsparcie i pomoc finansową dla chorego Mateusza oraz za modlitwy zanoszone o jego zdrowie.

•    W minionym tygodniu sprzątali kościół i złożyli ofiary na kwiaty: Sebastian Bator, Kazimierz Frączek, Kazimierz Wetula, Andrzej Haberny. Ofiarę na kwiaty złożyła: Anna Kułach. Serdecznie wszystkim dziękujemy. W tym tygodniu kościół sprzątają rodziny zamieszkałe w Witowie od nr 171 do 180.

Ogłoszenia Zewnętrzne:

•    Zapraszamy na bezpłatne badanie słuchu, które odbędzie się w Ośrodku Zdrowia w Witowie w dn. 21.11.2017 (wtorek) w godz. Od 12.00 do 15.00.