1 Niedziela Wielkiego Postu – 18.02.2018 r.

Informacje:

•    W liturgii wspominamy w czwartek Święto Katedry św. Piotra Apostoła.

•    Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii będziemy przeżywać od 4 do 7 marca 2018 roku. Rekolekcje wielkopostne w tym roku wygłosi
ks. Tadeusz Szaniawski - salezjanin.

•    Droga Krzyżowa w Wielkim Poście odprawiana będzie w piątki o g. 17.00. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o g. 17.00. Dzieci i młodzież po Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach będą otrzymywać tradycyjne kolce z postanowieniami jako pokutę i wyrzeczenie. Kolce wklejamy na ostatnich stronach w zeszycie do religii.

•    Zapisy dzieci 3 – 4 letnich do przedszkola Sióstr na nowy rok przedszkolny będą trwać od 5 marca do 10 marca. Zainteresowanych rodziców prosimy o pobranie z przedszkola „Karty zgłoszenia”.

•    W minionym tygodniu sprzątali kościół i złożyli ofiary na kwiaty: Barbara Gąsienica – Groń, Maria Nędza, Zofia Łacek, Danuta Gacek, Kacper Żółty, Józefa Sikora, Patrycja Dziekańska, Maria Bużek. Ofiarę na kwiaty złożyli Maria Gąsienica – Groń, Wiesława Gacek, Katarzyna Sikora, Zofia Nowak. Serdecznie wszystkim dziękujemy. W tym tygodniu w sobotę pro-simy do sprzątania rodziny z Witowa od nr 51 – do 60.

•    Sołtys wsi Witów informuje, że podatki na rok 2018 można już odbierać w godz. od 9:00 do 13:00 w dni nieparzyste.

•    Wszystkim, którzy przybyli na Podhale spędzić czas ferii zimowych życzymy bezpiecznego i zdrowego spędzenia czasu wolnego. Zapraszamy także na mszę św. do naszej świątyni.

•    W tym tygodniu z naszej parafii zmarli: Walenty Szwab i Andrzej Siuty. W Stanach Zjednoczonych zmarła Maria Bukowska w wieku 103 lat. Za zmarłych „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie”.