XXIV Niedziela Zwykła – 17.09.2017 r.

W liturgii w tym tygodniu przypada:

W poniedziałek – święto św. Stanisława Kostki
W środę – wspomnienie św. męczenników koreańskich
W środę – święto św. Mateusza Ewangelisty
W piątek – wspomnienie bł. Bernardyny  Marii Jabłońskiej,
W sobotę – wspomnienie św. O. Pio.

Informacje:

•    Dzisiaj zapraszamy na spotkanie Radę parafialną o g. 19.00. Celem spotkania jest omówienie inwestycji odwodnienia wokół kościoła i wy-miana kostki oraz nowych schodów, oraz inne bieżące sprawy.

•    W czwartek o g. 18.30 zapraszamy na spotkanie uczniów klasy 7 szkoły podstawowej oraz  2 i 3 gimnazjum. Celem spotkania jest przedstawienie spraw związanych z przygotowaniem do sakramentu bierzmowania.

•    W minionym tygodniu sprzątali kościół i złożyli ofiary na kwiaty: Antonina Pisarska, Anna Pisarska, Zofia Rebidas, Magdalena i Anna Chrobak. Ofiary na kwiaty złożyły: Maria Kmin i Zofia Topór.  Serdecznie wszystkim dziękujemy. W tym tygodniu kościół sprzątają rodziny zamieszkałe w Witowie od nr 81 do 90.

Ogłoszenia Zewnętrzne:

•    W dniu 21 września (czwartek) od g. 8.00 w Ośrodku Zdrowia w Wito-wie odbędą się badania USG tarczycy, nerek, płuc, stawów, piersi oraz echo serca i inne. Badania są odpłatne, szczegółowe informację można uzyskać w przychodni.