20 Niedziela Zwykła – 19.08.2018 r.

W liturgii w tym tygodniu przypada:

•    W poniedziałek – wspomnienie św. Bernarda opata,
•    We wtorek      –  wspomnienie św. Piusa X papieża,
•    W środę        – wspomnienie NMP Królowej
•    W piątek       – święto św. Bartłomieja apostoła,

Informacje:

•    Dzisiaj w Krakowie w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia trwa V Pielgrzymka Czcicieli Bożego Miłosierdzia. Hasło tegorocznej pielgrzymki: „Ku wolności wyswobodził nas Chrystus”.

•    Kontynuujemy prace przy naszym kościele związane z odwodnieniem terenu oraz wykonaniem nowej nawierzchni z kostki granitowej i nowych schodów. Dzięki dotychczasowym pracom już widać efekty odwodnienia w czasie intensywnych opadów deszczu, które miały miejsce w tych dniach. Dziękujemy przy tej okazji za składane ofiary na trwającą inwestycję.

•    Wszystkim przebywającym na wakacjach i urlopach, naszym gościom życzymy zadowolenia z wakacyjnego wypoczynku i bezpiecznych powrotów do domu.

•    W minionym tygodniu złożyli ofiary na kwiaty i sprzątali kościół: Stanisława Baran, Czesława Niźnik, Maria Goraj, Julia Granat, Martyna i Marcin Wróbel, Anna Zych Masny, Danuta i Sebastian Sieczka. Ofiary na kwiaty złożyli: Janina Obrochta, Ewa Sukta, Anna Bzdyk, Bronisława Knapczyk. Dziękujemy im ser-decznie. W tym tygodniu do sprzątania kościoła w sobotę prosimy rodziny zamieszkałe w Witowie od nr  41 do 50.

Ogłoszenia Zewnętrzne:

•    Wszystkich zainteresowanych przeglądem gaśnic Serwis zaprasza w dniu 21 sierpnia (wtorek) od g. 9.00 do 16.00 przy Ośrodku Zdrowia w Witowie.