11 Niedziela Zwykła – 17.06.2018 r.

W liturgii w tym tygodniu przypada:

•    W czwartek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi

Informacje:

•    W piątek zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy uczniów naszej szkoły, rodziców i nauczycieli na mszę św. o g. 9.00. w czasie liturgii mszy św. będziemy dziękować za miniony rok i prosić o dar zdrowia dla Izy Piczury. Uroczyste za-kończenie w szkole o g. 10.00.

•    Za tydzień w niedzielę 24 czerwca w kaplicy św. Jana Chrzciciela odbędzie się uroczystość odpustowa. Pielgrzymka z Siwej Polany od Krzyża Papieskiego o g. 8.00, msza św. zostanie odprawiona na Polanie Chochołowskiej o g. 13.00. W tym dniu nie będzie mszy św. o g. 11.00 w kościele parafialnym. Serdecznie do udziału w uroczystości odpustowej zapraszamy: Kapelę Góralską, Parafian, mieszkańców okolicznych miejscowości oraz turystów i gości. W czasie tej mszy świętej Jubileusz 25 - lecia kapłaństwa będzie przeżywał ks. Andrzej Papież.

•    W czerwcu nabożeństwa do Serca Pana Jezusa odprawiamy w niedzielę i święta o g. 17.30, natomiast w tygodniu po mszy św. wieczornej.

•    Trwają prace inwestycyjne przy naszym kościele. Serdecznie dziękujemy za składane ofiary na potrzebne prace. Za utrudnienia związane z prowadzonymi pracami przepraszamy.

•    W minionym tygodniu złożyli ofiary na kwiaty i sprzątali kościół: Ania Bzdyk, Klaudia i Katarzyna Topór, Aniela Gut. Ofiarę na kwiaty złożyła Anna Krzeptowska Sabała. Dziękujemy im serdecznie. W tym tygodniu do sprzątania kościoła w sobotę prosimy rodziny zamieszkałe w Witowie od nr  191 do 200.

Ogłoszenia Zewnętrzne:
•    Drodzy zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie finansowe, które będzie przeznaczone na dalsze leczenie 10 letniej Izabeli Piczura uczennicy naszej szkoły w Witowie. Iza choruje od 2015 roku na białaczkę. Szansą na życie są bardzo drogie leki, których koszt wynosi 300 tys. złotych. Mamy nadzieję, że pokażecie swoje hojne serca i wspólnie pomożemy cierpiącej dziewczynce. W tej sytuacji liczy się każda kwota, nawet ta najmniejsza. Bardzo dziękujemy ludziom dobrego serca za dotychczasową pomoc okazaną Izie. Z góry dziękujemy za wsparcie, w imieniu swoim, rodziców Izabeli oraz samej Izy.

•    Komisja Lasowa dokonała podziału drewna dla uprawnionych, którzy brali udział w sadzeniu lasu. Drewno po wykupieniu asygnaty należy w możliwie szybkim czasie wywieźć z lasu.