12 Niedziela Zwykła - 23.06.2019 r.

W LITURGII WSPOMINAMY:

•    W poniedziałek Uroczystość św. Jana Chrzciciela
•    W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
•    W sobotę Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła

OGŁOSZENIA

•    Dzisiaj przeżywamy Uroczystość odpustową ku czci św. Jana Chrzciciela na Polanie Chochołowskiej.

•    Zakończył się rok szkolny i katechetyczny. Nauczycielom, dzieciom i młodzieży życzymy dobrych, bezpiecznych wakacji. Witamy także wszystkich turystów i wczasowiczów, którzy wybrali nasz rejon, aby zregenerować swe siły.

•    W piątek 28 czerwca zapraszamy na odpust ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa do kaplicy sióstr; msza św. o g. 18.00.

•    W minionym tygodniu złożyli ofiary na kwiaty i sprzątali kościół: Agnieszka Ratułowska, Janina i Jan Piczura. Ofiarę na kwiaty złożyli: Magdalena Bar-nowska i Tomasz Piczura. Dziękujemy serdecznie wszystkim. W tym tygodniu w sobotę do sprzątania kościoła prosimy rodziny zamieszkałe w Wito-wie od nr 221 do 230.

OGŁOSZENIA  ZEWNĘTRZNE

•    Koło Gospodyń w Witowie wraz z Fundacją ONKOREJS – WYBIERAM ŻYCIE mają przyjemność zaprosić na spotkanie dotyczące profilaktyki i życia w trakcie i po chorobie nowotworowej. Poprowadzą je wolontariuszki Fundacji, biorące udział w czwartej ogólnopolskiej akcji OnkoRejs Granicami Polski. Jest to ogólnopolski marsz dla osób chorych onkologicznie oraz wspierających ich osób zdrowych. Tematem spotkania jest profilaktyka choroby nowotworowej, na którym uczestnicy marszu podzielą się swoim doświadczeniem. Spotkanie odbędzie się w środę 26 czerwca o g. 19.00 w salce na plebanii. Organizatorzy serdecznie zapraszają.